על www.walla.co.il

אתר וואלה הוא פורטל האינטרנט הראשון והגדול מסוגו. הוא מציע מגוון רחב של שירותים יעילים לגולשיו, אשר משתמשים בו למגוון תחומים החל מקניות מקוונות, חדשות, משחקים ואפילו אסטרולוגיה וספורט.

מהו אתר www.walla.co.il

אתר וואלה הוקם בשנת 1995 ממש בראשיתה של רשת האינטרנט הגלובלית. בתחילתו הוא יועד להיות אתר שהוא מדריך לאתרים אחרים, בכדי שגולשיו יוכלו למקם אותו כאתר הבית שלהם ולהנות מקישורים ישירים למכלול אתרים שימושיים. האתר הוקם באמצעות חברת "טלטל ערוצי תקשוב בע"מ" והוא היווה פריצת דרך של ממש בראשית האינטרנט הישראלי. כיום אתר וואלה הוא חברה פרטית, אשר נסחרת בבורסה והוא נמצא בבעלות של בזק, חברת התקשורת הגדולה בישראל. אתר וואלה מציע לגולשים שלו מגוון נרחב של שירותים נוחים ויעילים כמו למשל תיירות, ספורט, חדשות ורכילות, דואר אלקטרוני, משחקים והפעלות לילדים, אסטרולוגיה, דרושים, מודעות יד 2 ועוד רבים אחרים. באתר גולשים מידי שנה מעל לשני מיליון וחצי גולשים, מה שהופך את וואלה לאתר הטוב ביותר במדגמים ותחרויות שונות.

מהם השירותים המוצעים באתר

אתר וואלה מציע לגולשים שלו מגוון רחב של שירותים. תחום ראשון הוא תחום וואלה חברים, אשר הוא פלטפורמה שמאפשרת קשר יומיומי של גולש וואלה עם סביבתו. בתחום זה נמצא את תיבת הדואר של וואלה, ניהול יומן, השתתפות בפעילויות נושאות פרסים, רכישות קבוצתיות באתר וואלה שופס ועוד. שירות נוסף אותו מציע אתר וואלה הוא שירות וואלה מפות, אשר מציג מפה נוחה של מדינת ישראל לשם התמצאות, בניית מסלולים הכוללים נקודות עניין מבוקשים כמו בנקים, קופות חולים, מרכזי קניות ועוד. שירות נוסף של וואלה הוא וואלה מילון, שמאפשר לנו לתרגם כל ביטוי ולקבל בזמן אמת תרגום מורחב עם ערך מילונאי בהתאם למילה המבוקשת. שירות נוסף ומוכר הוא הוואלה פדיה שהוא שירות של אינציקלופדיה שיתופית, בה מפורטים מושגים שונים מתחומים שונים ומגוונים. בנוסף תוכלו להנות משירות של תחזית מזג אויר בארץ ובעולם וכמו כן ממידע אודות אחוזי לחות, גובה גלים, זיהום אויר ועוד. השירותים המוצעים באתר וואלה הם מגוונים ושונים כך שכל אחד יכול למצוא בתוכם את השירותים המתאימים לו ולהעזר בהם והכל תחת קורת גג אחת.

הערוצים של וואלה

לוואלה ישנם ערוצים רבים בתחומים שונים. בינהם נמצא את ערוץ וואלה חדשות, שהוא אתר החדשות הגדול והנצפה ביותר בישראל, אשר מספק עדכונים מסביב לשעון בנוגע לידיעות חדשותיות מהארץ ומהעולם. ערוץ נוסף הוא ערוץ וואלה ספורט, אשר מספק ידיעות חדשותיות בתחום הספורט, טורי דעה ועוד. ערוץ נוסף הוא ערוץ וואלה תרבות המספק ביקורות וכתבות על תחומים שונים בתרבות החל ממופעים, מוזיקה, קולנוע וטלויזיה ועוד. ערוץ וואלה סלבס מספק כתבות רכילות אודות סלבס ארצנו וגם סלבס מחו"ל וערוץ וואלה עסקים מספק מידע נרחב אודות בנקים, ריביות, השקעות בבורסה, עסקים ועוד. ערוץ נוסף ואהוב במיוחד הוא ערוץ וואלה יס, שהוא ערוץ וידאו כחלק מהVOD של וואלה, שלמעשה מציע לצפייה ישירה ממגוון התכנים שמשדרת חברת יס. תוכן הוידאו הוא כמעט אין סופי ומגוון והוא מהווה את ערוץ הוי או די האינטרנטי הנצפה ביותר.

החזון של אתר וואלה

אתר וואלה הוקם כדי לספק לגולשיו מקום שבו מרוכזים כלל האתרים החיוניים לגולש הממוצע. למעשה אנו יכולים להפוך את וואלה לאתר הבית שלנו ודרכו להגיע בקלות וביעילות לכל תחום הדרוש שלו בכל שלב בחיים. השימוש בוואלה הוא חינמי לחלוטין והוא מיועד למגוון רחב של קהלי יעד שונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>